מיתוג


מיתוג

בעידן שבו אנחנו חשופים למסרים פרסומיים בכל פינה, גם הרכב שלנו הופך להיות קמפיין פרסומי לעסק. אנחנו הופכים את רכבי החברה לממותגים יותר ובכך מפיצים את בשורת העסק או החברה בכל מקום בו אנחנו נמצאים.

במקרים מסוימים מדובר במיתוג צנוע של לוגו החברה והשם שלה בצד הרכב, באופן עדין ומרומז. במקרים אחרים אנחנו הופכים את שטח הרכב לשטח פרסום לכל דבר ומאפשרים לכם להציג את העסק שלכם לקהל משתנה בכל מקום בו אתם נמצאים לעומת שילוט פנים למשרדים, הנראים לעין רק בשטח העסק עצמו.

שלטי פרסום יכולים להופיע כמעט על כל סוגי הרכבים וניתן לראות אותם על גבי רכבים פרטיים, משאיות, רכבי הסעות, אוטובוסים ועוד.

בשנים האחרונות שימוש במיתוג רכבים תפס תאוצה אצל בעלי עסקים רבים המחפשים פתרון מוצלח עבור פרסום נקודתי ומותאם לצרכים ולמסר שהם רוצים להעביר.

 

מולטי הדפסות אתכם כל הדרך

אנחנו ממתגים עבורך את הרכב על פי העיצוב, המיתוג והאופי של העסק. אנחנו יוצרים עיצוב מתוחכם, מדויק ואיכותי שמתלבש על המכונית והופך אותה לכלי שיווקי לכל דבר.

בכל תהליך אנחנו שמים דגש על איכות ההדפסה, על דיוק בפרטים הקטנים ועל התאמת המיתוג לצרכי הלקוח ולסוג הרכב שבו הוא נוהג. מרכבים פרטיים ועד לרכבי שירות, אנחנו מבצעים מיתוג רכבים שנשמר למשך שנים, מחזיק מעמד גם בתנאי השטח והכביש הקשים ומייצג את העסק שלכם בכבוד בכל מקום שבו אתם נמצאים.