מארזים מודפסים למוצרים


מארזים מודפסים למוצרים

כיום ישנו מגוון ענק של פתרונות אריזה ממגוון חומריםת, ניילון , נייר, קרטון, אל בד, בד. בחירת חומר האריזה תלויה באווירה והמסר שאתה רוצה להעביר עם המוצר. כן, גם חומר האריזה שאתה בוחר הינו חלק בלתי נפרד מהמיתוג. שהרי ידוע כי מיתוג חכם ונכון מפעיל את הצרכן מבחינה פסיכולוגית וגורם לו לחוש רגשות חיוביים כלפי המוצר שבידיו. מטרת המיתוג הינה להעביר באמצעות עיצוב קולע ומדויק את ערכי הליבה של מוצר או עסק. כשמדובר באריזות מתנה או שיווק מוצרים שאנו רוצים לשוות להם אווירה אלגנטית ויוקרתית מארזים ממותגים יהיו הבחירה הנכונה. מארזים קטנים משמשים כמוצר אריזת מתנה המשווה מראה יוקרתי המושך את העין. 

יתרונות נוספים של מארזים נובעים מתכונות החומר. הן עמידות בפני קריעה, ניתן להזמין אותן במגוון צבעים ושילובי צבעים, דוגמאות וגדלים שונים.. לקבלת מראה יוקרתי עוד יותר ניתן לארוז מוצרים קטנים כמו תכשיטים ומגוון אקססוריז, באריזות קרטון מעוצבות ואותן להכניס בתוך שקיות האורגנזה.

תארו לכם את החוויה של מקבל המתנה. קודם כל הנראות, מראה יוקרתי המשדר איכות עוד טרם ראיית הפריט הארוז, מראה שקוף למחצה מעלה רמזים לגבי תוכן האריזה. משיכה בסרט הסאטן הקשור בקשירת פרפר, ובפנים אריזת קרטון מעוצבת עליה ניתן להטביע לוגו… זהו מסר של איכות, יוקרה ושימת לב לפרטים הקטנים.